Rekomendacje

Opinie Klientów, którzy skorzystali z usług agencji Nowy Konstancin Nieruchomości

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Stanisławę Ferko-Czajkowską jako agentkę nieruchomości w Konstancinie-Jeziornie. Profesjonalizm i klasa sama w sobie. Mamy za sobą kilka bardzo udanych transakcji w obrocie nieruchomościami. Nie powierzyłbym sprzedaży czy kupna domu innej agencji.
Wieloletni Klient agencji


Zakup domu


Kilka lat temu przeprowadzaliśmy się w dość pilnym trybie z Anglii. Znaliśmy Konstancin-Jeziornę, bo tu spędziliśmy nasze wczesne dzieciństwo i to właśnie tu chcieliśmy już jako rodzina zamieszkać po powrocie do Polski. Pilnie poszukiwaliśmy domu dla czteroosobowej rodziny. Termin nas gonił i gdyby nie polecona agencja Nowy Konstancin Nieruchomości nie wiem czy bylibyśmy dziś szczęśliwymi mieszkańcami Konstancina. Dziękuję i polecam! Znają się na rzeczy.
Klientka październik 2017


Sprzedaż mieszkania

Byłam bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Nowy Konstancin. Sprawnie przeprowadzili mnie przez kwestie związane ze sprzedażą mieszkania w Konstancinie. Bardzo sympatyczna Pani właścicielka i miła obsługa.
Klientka, styczeń 2016Rekomenduję agencję Nowy Konstancin Nieruchomości, bo mogę powiedzieć, że czuwali nad każdym etapem kupna domu dla mojej rodziny, sprawdzali rzeczy, o których sam nie pomyślałem i potrafili bardzo dobrze doradzić w różnych logistycznych kwestiach, bo od lat sami tu mieszkają.
Klient, marzec 2018


Zakup działki Konstancin-Jeziorna

Dzięki agentce Pani Ferko-Czajkowskiej udało mi się szybko dobić targu i korzystnie nabyć działkę budowlaną na terenie Konstancina-Jeziorny. Było to miłym zaskoczeniem, że agentka udostępniła swoje, bardzo pomocne kontakty, na przykład do geodety czy też firmy zajmującej się wycinką drzew. Przeprowadziła nas bezboleśnie przez skomplikowany proces kupna działki budowlanej, świetnie zorientowana w specyfice rynku i przepisach Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzeni. Bardzo dziękuję za tę owocną współpracę.
Klient, maj 2020