Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna, do mieszkania miejsce najlepsze

Jedyne na Mazowszu uzdrowisko, położone zaledwie 20 km od Warszawy, kipiące zielenią, z fantastycznymi parkami, rzeką i pełną infrastrukturą. Ma swoje przepiękne zabytkowe wille, zdobne rezydencje zatopione w obłędnych ogrodach, ale i zadbane domy nowoczesne w formie. Wygląda na to, że można zaryzykować stwierdzenie, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. No może poza amatorami hałaśliwego zabetonowanego miasta. Tego, na szczęście, Konstancin-Jeziorna jest przeciwieństwem.


Co chcesz wiedzieć o mieszkaniu w Konstancinie?

Zadaj nam pytanie. Nad walorami Konstancina jako miejsca, w którym się dobrze odpoczywa, do którego w weekendy napływają turyści i mieszkańcy okolicznych miejscowości, można by się długo rozpisywać. Jednak ten magazyn o Konstancinie tworzą jego wieloletni mieszkańcy, którzy znają to miejsce od środka. I mogą opowiedzieć, też na podstawie własnych doświadczeń, jak tu się nie tylko relaksuje, ale zwyczajnie mieszka. Dlatego nasza agencja jest unikatowa, a każdy Klient czuje się potraktowany z należytą uwagą. Tu nie spotkacie przypadkowych agentów, którzy zaledwie raz czy dwa odwiedzili okolicę, a informacje na temat sprzedawanej nieruchomości na szybko przestudiowali przed spotkaniem. W agencji Nowy Konstancin usłyszycie wszystko co Was interesuje, które dzielnice są najspokojniejsze, gdzie jest dobra komunikacja, a których miejsc lepiej unikać, bo w godzinach szczytu tworzą się korki. W którym regionie najlepiej zamieszkać gdy ma się małe dzieci, a gdzie jeśli ceni się spokój, naturę, a gdzie jeśli nasze życie zawodowe wypełniają częste podróże do Warszawy. Mieszkanie w Konstancinie ma swoje fantastyczne zalety i my je znamy. Dzielimy się nimi z naszymi Klientami odpowiadając na ich wszystkie pytania odnośnie do codziennego funkcjonowania w naszym mieście.

Off market

O naszym regionie wiemy dużo i jeszcze więcej, więcej niż znajdą Państwo na naszej stronie internetowej i popularnych portalach ogłoszeniowych. Wielu naszych Klientów, którym nie zależy na rozgłosie przy sprzedaży nieruchomości, przekazuje nam do obrotu swoje domy, a my mamy je w naszej ofercie off market. Tych ogłoszeń nie znajdą Państwo wśród reklamowanych ofert, ale z chęcią o nich opowiemy na spotkaniu. Jeśli interesują Państwa nietypowe wille czy działki, agencja Nowy Konstancin to dobry adres, na pewno znajdziemy nieruchomość, która odpowie na Państwa wymagania.