Kilka słów o mniefot. Bartek Warzecha

Konstancińska agencja butikowa


Nazywam się Stanisława-Ferko Czajkowska i jestem właścicielką lokalnej agencji butikowej Nowy Konstancin Nieruchomości. Firmę prowadzę nieprzerwanie od 2008 roku. Założyłam ją pięć lat po przeprowadzce do Konstancina-Jeziorny, gdzie mieszkam i pracuję. Uwielbiam i polecam Konstancin-Jeziornę, jestem więcej niż szczęśliwa, że mogę tu też pracować i dzięki temu mieć wpływ na rozwój tego miasta. Uważam, że to najładniejsza część okolic podwarszawskich, jednocześnie jedyne na Mazowszu uzdrowisko – miejsce idealne do mieszkania, rozwija się prężnie dbając jednocześnie o lokalny charakter i swoje tradycje. To niezwykle ważne gdy jest się gminą położoną tak blisko atrakcyjnego i dużego miasta jakim jest Warszawa.


Z gór na Mazowsze


Moja droga do Konstancina wiodła z Pienin skąd pochodzę, przez Warszawę, gdzie najpierw studiowałam aktorstwo na PWST i pracowałam w tym zawodzie. Po jakimś czasie zamieniłam aktorstwo na biznes i reklamę. Aż w końcu zaangażowałam się w pośrednictwo nieruchomościami i intensywną pracę z Klientem. Odkąd w 2006 roku zdobyłam licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami, stało się to moją pasją. Dziś bardzo sprawnie poruszam się po lokalnym rynku nieruchomości, aktywnie zdobywam nowe oferty sprzedaży, mam mnóstwo kontaktów i potrafię szybko, i łagodnie przeprowadzić Klientów przez transakcję kupna lub sprzedaży domu, mieszkania czy działki. Zapewniam pełną dyskrecję we współpracy. Służę fachową i kompleksową poradą, efektywną pomocą Klientowi w przejściu przez skomplikowany proces inwestycyjny. Kontakty z Klientami przynoszą mi dużo satysfakcji, słucham ich bardzo uważnie i dzięki temu szybko odczytuję ich oczekiwania względem poszukiwanych nieruchomości.Hamburg 2022, Międzynarodowe zawody triathlonowe na pełnym dystansie Ironman


Dlaczego dzięki triathlonowi jestem jeszcze lepszą agentką nieruchomości?


Jeśli mówimy o pasjach, muszę tu wspomnieć o mojej ulubionej w ostatnich latach dyscyplinie sportu, która skutecznie wypełnia mi treningami każdą wolną chwilę oraz jest źródłem ogromnej satysfakcji i jednocześnie siły. Od 2015 roku uprawiam triathlon, regularnie biorę udział w zawodach na różnorakich dystansach – począwszy od 1/8, aż do pełnego Ironmana, którego zrobiłam po raz pierwszy w 2022 roku w Hamburgu (3,8 km pływanie, 180 km rower i 42 km bieg). Na szczęście w Konstancinie-Jeziornie nie brakuje pięknych miejsc, gdzie mogę trenować. Ten sport to ciągłe pokonywanie własnych słabości, mierzenie się z kolejnymi ograniczeniami i wychodzenie ze strefy komfortu. Tę siłę i determinację wykorzystuję na co dzień, w prowadzeniu własnej firmy, z sukcesem, naprzód, bez względu na sytuację na rynku.

Serdecznie zapraszam do współpracy. Jeśli chcą Państwo przeczytać opinie innych na temat mnie i agencji Nowy Konstancin Nieruchomości, zapraszam do zakładki rekomendacje.