O firmie

Lokalna agencja nieruchomości

Od 2008 roku z pasją i profesjonalizmem zajmujemy się nieruchomościami w Konstancinie-Jeziornie. Działamy przede wszystkim lokalnie, wyśmienicie znamy tutejszy rynek, sami jesteśmy także mieszkańcami Konstancina.

Zawsze indywidualne podejście

Lokalny rynek nieruchomości poznaliśmy na wskroś i dzięki długoletniemu doświadczeniu dokładnie wiemy jak sprawnie zająć się pośrednictwem w sprzedaży domu, kupnie działki czy wynajmie mieszkania. Dzięki temu jesteśmy w stanie maksymalnie odciążyć Klienta w złożonym procesie na przykład nabywania nieruchomości i szybko doprowadzić do transakcji. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie zaczynając od szczegółowego rozpoznania wymagań i przygotowania propozycji skrojonej dokładnie na miarę oczekiwań. Służymy rzetelną poradą w zakresie wyceny nieruchomości, kwestii prawnych związanych z nieruchomościami, oferujemy także wsparcie w uzyskaniu kredytu przez naszych Klientów.

Oferty off market

Jako agencja butikowa działająca od lat na konstancińskim rynku nieruchomości mamy mnóstwo lokalnych kontaktów. Nie wszystkie nasze ogłoszenia o sprzedaży domu czy działki znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeśli jesteś Klientem, który szuka czegoś mniej oczywistego, skontaktuj się z nami, przedstawimy Ci naszą bogatą ofertę off market, ogłoszeń, których nie znajdziesz na żadnych portalach z nieruchomościami.

Kompleksowa obsługa Klienta

Jeśli potrzebujesz jeszcze dodatkowego argumentu poza powyższymi, żeby powierzyć nam pomoc w szukaniu domu w Konstancinie-Jeziornie, mieszkania do wynajęcia czy działki budowlanej lub zdecydować, że to właśnie my mamy sprzedać dla Ciebie zabytkową konstancińską willę czy inną nieruchomość, dodamy – Klienci wyjątkowo cenią nas za obsługę Klienta. Zajrzyj do naszego biura na ulicy Długiej 78 w Konstancinie-Jeziornie, przy pysznej kawie opowiesz nam czego potrzebujesz, a my przygotujemy Ci najlepszą ofertę, specjalnie dla Ciebie.